شرایط و ظوبط استفاده


تعریف کاربر و مشتری

- کاربر میهمان: هر شخصی که با استفاده از یک IP منحصر به فرد از طریق مرورگر خود به صفحات اینترنتی با آدرس های مرتبط به دامنه یا زیردامنه های فروشگاه اینترنتی شاه سیاه به آدرس www.kingblack.net  وارد شود.

- کاربر فروشگاه شاه سیاه : چنانچه کاربر میهمان اقدام به ثبت نام در فروشگاه نماید، به عنوان کاربر فروشگاه شاه سیاه  شناخته می شود. (روشن است که کاربران مادامی که با نام کاربری و رمز عبور خود در فروشگاه هستند کاربر فروشگاه لحاظ می شوند و در غیر این صورت سامانه آنها را به عنوان کاربر میهمان تشخیص خواهد داد).

- مشتری: هر کاربر، اعم از کاربر میهمان یا کاربر فروشگاه، که حداقل یک بار فرآیند خرید را در فروشگاه انجام داده باشد.

در متن "قوانین فروشگاه"، واژه "کاربر" یا "کاربران" هر سه تعریف فوق را شامل می شود مگر آنکه نوع کاربر صراحتاً قید شده باشد.

----------------------------------------------------------------------------------------------

کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی شاه سیاه  منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فروشگاه می باشد. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه ها و اصول فروشگاه شاه سیاه  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی خواهد شد و کاربران توافق می کنند که استفاده مستمرشان از سایت فروشگاه به معنای پذیرش هرگونه تغییر می باشد.

قوانین فروشگاه شاه سیاه  مشتمل بر 2 سرفصل می باشد که ورود به دامنه وب سایت، ثبت نام و یا ثبت سفارش توسط کاربر به منزله پذیرش این سرفصل ها و تمامی بندهای آنها می باشد. رویه ها، ضوابط و قوانین تنظیم شده در رابطه با "قوانین فروشگاه" در فروشگاه شاه سیاه  عبارتند از:

1) قوانین فروش و ثبت سفارش

1. مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده جهت ثبت سفارش (صفحه "اتمام خرید") برعهده مشتری می باشد.

2. قیمت نهایی کالاها و هزینه کل سفارش، همان قیمت های لحاظ شده در فاکتور پس از تأئید سفارش (آخرین مرحله در صفحه "اتمام خرید") می باشد و هزینه اضافی دریافت نخواهد شد.

3. تکمیل سفارش و ارسال آن منوط به تماس تلفنی از طرف فروشگاه و تأئید نهایی می باشد.

4. اعتبار امتیازهای جایزه دریافتی در حساب کاربر، تنها قابل استفاده در فروشگاه جهت خرید کالا می باشد و به صورت نقدی قابل دریافت نخواهد بود.

5. کوپن های تخفیف بر اساس محدودیت های زمانی، قیمت و دسته بندی از پیش تعریف شده برای آنها، اعتبار دارند.


 2) مدت زمان تحویل کالا:
مدت زمان تحویل کالا معمولا 7تا 10 روز کاری خواهد بود. کلیه کالاهای موجود در فروشگاه توسط تولیدکنندگان داخلی از ایران تامین میشوند
و مستقیماً به آدرس پستی شما ارسال میگرد
  چند نکته مهم:

     فروشگاه شاه سیاه از زمان خرید کالا بنام مشتری تا زمان تحویل، پیگیر خرید شماست.
     مسوولیت انتخاب صحیح رنگ و سایز به عهده خریدار می باشد .
    برای کلیه اجناس موجود در سایت، راهنمای سایز قرار داده شده است. برحسب پارامترهای اندام خود و پس از اندازه گیری دقیق نسبت به

سفارش کالای موردنظر خود اقدام نمایید تا پس از تحویل آن دچار مشکل نباشید چراکه امکان تعویض یا عودت کالا به علت موارد بهداشتی
 وجود نخواهد داشت.